Filip Saidl

fija_croped

Filip Saidl

STV – 3.Dan

Místopředseda

Ekonom

Trenér III.třídy

Kondiční trenér

Filip a Karate Tygr

Filip začínal v karate tygru v 9 letech. Postupně se propracoval až do reprezentace České republiky WKF. Mezi jeho největší závodní úspěchy patří 1.místo na Světovém poháru ve Švédsku 2008, 4.místo na MS WKC v Itálii 2010, první místo na Budapest Open, Polish Open, GP Slovakia nebo bronz na Krokoyama Cupu (Německo). Ceněné jsou také medaile z Mistrovství ČR WKF. Největší úspěch slavil v roce 2014, kde vybojoval bronz na akademickém Mistrovství Světa v kategorii kata team a ve stejné disciplíně reprezentoval ČR na seniorském Mistrovství Světa WKF.

Od roku 2015 je Filip místopředsedou, ekonomem a hlavním trenérem pro porubskou tělocvičnu. Filip se stará o běžné organizační záležitosti, spravuje facebookovou stránku a je v čele organizačního týmu Karate Grand Prix Ostrava.

Mimo karate je kondičním trenérem juniorské dívčí reprezentace ČR ve florbalu a stejnou funkci vykonává u florbalistek žen z Vítkovic. Vede komerční lekce kruhových tréninků ve fitness centru Pure Jatomi a studuje ekonomickou fakultu VŠB. V roce 2017 strávil měsíc v japonském Tokiu, kde trénoval s elitním týmem na Waseda University.

Napsat komentář