Sporťáček 2016

p1020072

V sobotu 3.9.2016 proběhla Ostravská akce zaměřená na prezentaci a nábory pro ostravské sportovní kluby všech druhů a ražení. Každý klub měl k dispozici svůj stánek s prostorem pro předvedení a vlastní prezentaci. Náš klub byl mimo jiné také vybrán pro krátkou, tří minutovou veřejnou ukázku přímo na pódiu, kde jsme tentokrát vybrali děti do zeleného pásu. Tím jsme chtěli dát najevo, že začíná náborový měsíc pro ty nejmenší.

Velkým překvapením byla návštěva našeho ministra financí pana ing. Andreje Babiše a jednoho z nejslavnějších hokejistů planety Jardy Jágra, kteří se na své cestě po stáncích jednotlivých sportů zastavili také u nás a bylo nám velkou ctí předvést náš klub a zacvičit kata takovýmto kapacitám a moc jim tímto také děkujeme za společné foto. Den byl slunečný a moc jsme si to užili.

Pomalu se chystáme na další podobné akce a vystoupení, kde již budou vystupovat také naši závodníci z Top týmu a také trenéři, nemluvě o připravované
Karate Grand Prix Ostrava. Máte se skutečně na co těšit.

Napsat komentář

?