Úspěšný poslední závod sezony

V sobotu 10.12.2016 se v Havířově uskutečnil poslední závod tohoto roku – vánoční pohár nadějí karate. Karate tygr byl nejpočetnějším klubem turnaje, opět jsme byli na stupních vítězů vidět. Celkem jsme brali zlato čtyřikrát, stříbro a bronz dvakrát.

Letošní podzimní sezona byla nabitá, na závodech jsme byli skoro každý týden. Vidíme na naších závodnících velké pokroky, zaznamenali jsme spoustu podnětů, které teďkom můžeme s trenéry v klidu analyzovat.

Výsledky vánočního poháru nadějí:
1.místo Daniel Vašek kata ml. žáci (6-4 kyu)
1.místo Zuzka Hájková kata st. žákyně (6-4 kyu)
1.místo Lucka Petrušková – kata ml. žákyně (6-4 kyu)
1.místo Lukáš Dobrozemský – kata ml. žáci (6-4 kyu)
2.místo Marek Jalůvka – kata ml. žáci (6-4 kyu)
2.místo Sebastián Smetana – kata ml. žáci (8-7 kyu)
3.místo Honza Najsar – kata ml.žáci (7-8 kyu)
3.místo Dan Gellér – kata ml. žáci (7-8 kyu)
5.místo Alex Reizner – kata ml.žáci (7-8 kyu)
5.místo Honza Sýkora – kata st. žáci (7-8 kyu)
5.místo Lukáš Dobrozemský – kumite ml. žáci

Skvělé je, že se nám daří pravidelně téměř každé kolo poháru nadějí přivádět na závody nové karatisty, kteří sbírají své první zkušenosti. Tentokrát to byl Tobík Firla a Marian Jankovský.

Na závodech se o děti starali coachové Káča, Adam a Amálka, za což jim patří velký dík.

Poslední závod je za námi, ale klid nebude dlouho. Čekají nás další klubové akce…