ZLATO,STŘÍBRO A BRONZ na North Bohemii v Ústí n. L.!

V sobotu 15.10.2016 se sjelo na 350 závodníků ze 4 států na jeden z největších turnajů v České Republice – North Bohemia.

Nejpočetnější kategorie byly žákovské, ve kterých nastupovalo naších šest závodníků Renda Pasker, Lucka Petrušková, Amálka Ondroušková, Naty Strnadová, Dan Vašek a Luky Dobrozemský.

Největší úspěch zaznamenal Renda Pasker v kategorii kata mladší žáci 10-11 let, když porazil všechny svoje soupeře a vybojoval zlatou medailí a pohár! Úspěch je o to větší, že se jednalo o nejpočetnější kategorii celého turnaje! Ve stejné kategorii za karate tygr závodil Dan Vašek, který prošel turnajem velmi daleko, nicméně tentokrát zůstal bez medaile.

Dalším komu se dařilo byly Lucka Petrušková a Amálka Ondroušková. Lucka došla až do finále, kde brala stříbrnou medaili. Amálka si nakonec odvezla medaili bronzovou. Holky podaly skvělé výkony a v nabíté konkurenci jsou cenné medaile odměnou za tvrdý trénink. Ve stejné kategorii sbírala cenné zkušenosti také Naty Strnadová.

V kategorii nejmenších – mladší žáci 7-9 let nastupoval Luky Dobrozemský, který byl soupeřem zastaven po pěkném výkonu v druhém kole.

Luky a Danek ještě nastoupili v soutěži kumite, kde neudělali ostudu a podali statečné výkony.

Na turnaji měl náš oddíl také zastoupení mezi rohodčími – Lukáš Miklo a Filip Saidl.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci Karate tygru a Katce za vytrvalé coachování!

Napsat komentář