FILIP MÁ 3.DAN!

S hrdostí mohu oznámit úspěšné složení zkoušek na 3.Dan našeho místopředsedy, trenéra a kamaráda Filipa Saidla, které byly vyhlášeny na středu 26.4.2017 TMK ČSKe a komisí zkušebních komisařů pro MSKe .

S hrdostí proto, že všichni naši členové, ale hlavně trenéři se nebojí podstoupit zkoušky na vyšší STV/Dan vždy s nezávislou komisí zkušebních komisařů „veřejně“. To svědčí o kvalitách trenérů a kamarádů z KTS.
Zkoušky byly samozřejmě zaměřeny jak na fyzičku, techniku, kata atd., tak tentokrát na znalosti zkoušejících, jak v názvosloví, tak v předvádění správně nasazené Bunkai na vybraná Kata. Opravdu se zapotili, ale zvládli to.
Nejen Filipovi, ale všem včetně našeho kamaráda Jakuba Debrecenyiho 2.dan, kteří se zkoušek zúčastnili ze srdce blahopřeji. Neměli to vůbec jednoduché. Na zkoušky se nakonec dostavil sám vice-prezident pro sport ČSKe Jaromír Musil a vzal si celou záležitost pod vlastní taktovku a ten umí pěkně zkoušející potrápit (znám z vlastní zkušenosti), co je samozřejmě naprosto správně a dobře.

Tak ještě jednou, velká gratulace a jen tak dále.

Lukáš Miklo

Napsat komentář

?