3 medaile z Národního Pohárů a celkově 9. místo v pořadí klubů!

V sobotu 3.6.2017 se v Trutnově konalo 1.kolo Národního pohárů mládeže. Celkem tři kola národních pohárů dávají závodníkům možnost nominovat se na Mistrovství České republiky. Konkurence je proto na turnaji vždy obrovská.

Karate tygr pod vedením trenérky Báry reprezentovalo celkem 9 závodníků. Nakonec se na stupně vítězů podařilo probojovat Amálce, Lukymu a Lucce. Věříme, že pro všechny závodníky byla účast na turnaji velkou zkušeností a máme radost, že karate tygr reprezentuje i na velkých turnajích stále více závodníků. Ještě větší radost máme z kamarádských vazeb a vztahů, které se mezi dětmi tvoří.

Výsledky 1.kolo NP:
2.místo Amálka Ondroušková – kata st. žákyně
3.místo Lukáš Dobrozemský – kumite ml. žáci
3.místo Lucka Petrušková – kata ml. žákyně

Karate tygr s celkovým počtem 48 bodů, obsadil krásné 9.místo ze všech zúčastněných klubů! V kategorií kata, jsme potom s 36 body obsadili 6. příčku v žebříčku klubů!