Fantastický víkend! 32 medailí z krajského přeboru a Grand Prix CZ

V sobotu 20.5.2017 se v Havířově konaly dva závody. Krajský přebor, kde se závodníci utkali o přímou nominaci na Mistrovství ČR z prvního místa a otevřený turnaj Grand Prix Czech Republic. Závody byly určeny pro pokročilé závodníky a náš klub reprezentovalo celkem 22 karatistů, kterým se v obou turnajích povedlo vybojovat neuvěřitelných 32 medailí!

Na Krajském přeboru, ve kterém se vždy mezi sebou utkají ti nejlepší závodníci z kraje v každé kategorii se nám podařilo vybojovat 16 medailí, z toho 8x zlato!

Celý závod provázela některé naše zkušené závodníky smůla. Začala Amálka, které při cvičení podklouzla noha a spadla. Pokračoval Dany, který spletl kata a byl diskvalifikován nebo Alex, který po chybné technice kata nedojel. Nám nezbývá, než věřit, že si svou dávku smůly tentokrát vybrali a mají zase na chvíli pokoj.

Turnaje Grand Prix CR se účastnili také kluby ze Slovenska a Polska. My opět pokračovali ve sběru medailí a celkem vybojovali 16 medailí, z toho 5x zlato!

Výkony našich závodníku, byly opravdu skvělé. Lukymu Dobrozemskému se podařily vybojovat dohromady 4 medaile – 3x zlato, 1x stříbro, stejně jako Helence Hájkové, která brala 1x zlato a 3x bronz. Tři medaile měla Nikola Chybíková – 2x zlato, 1x bronz, Danek Vašek – 1x zlato a 2x stříbro a Dan Michael Gellér – 1x stříbro, 2x bronz. Přemožitele ani na jednom turnaji nenašel Renda Pasker, který zvítězil v obou kategoriích, ve kterých nastoupil.

Naši závodníci svými výkony jednoznačně ukázali, že karate tygr patří k tomu nejlepšímu v kraji!

Velký dík patří také coachům Katce, Báře a Michalovi za pomoc závodníkům a rodičům za podporu.