Členská schůze a poděkování za Grand Prix!

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

 

 další rok je za námi a já si Vás dovoluji jménem vedení klubu pozvat na pravidelnou výroční členskou schůzi, která proběhne v pátek 9.3.2018 od 18:00 hod. netradičně v prostorách jídelny ZŠ Dětská v Ostravě – Porubě (na ul. Dětská 915).

 

Právo na účast mají všichni členové Karate Tygru, členy mladší 15 let zastupují rodiče.  Doufáme v hojnou účast. Bude se probírat fungování klubu i záležitosti týkající se Vašich dětí. Stejně tak bude dostatečný prostor pro diskuzi, proto si prosím připravte podněty, pokud máte pocit, že jsou věci, které je potřeba probrat.

 

Harmonogram členské schůze a oficiální pozvánku obdrželi všichni členové klubu do svých emailových schránek. Prosím všechny o potvrzení účasti na saidl.filip@seznam.cz nejpozději do 6.3.2018.

 

Po skončení schůze ve 20 hod. se v případě zájmu přesuneme do vedlejší restaurace Aura, kde se můžeme pobavit v neformální atmosféře u piva.

Rádi bychom ještě jednou oficiálně poděkovali všem, kteří se podíleli na organizování a přípravách Karate Grand Prix Ostrava 2017! Přijměte prosím naše pozvání na menší raut, který proběhne v sobotu 3.3.2018 od 18 hod. v restauraci „Krčma U Zvonu“ (Mongolská 1527/4, 708 00 Ostrava-Poruba).

 

Náším cílem je se sejít v pohodové atmosféře, pokecat si, zhodnotit minulý ročník a nastínit ten letošní. Budeme mít prostor prodkiskutovat různé podněty a záležitosti týkající se turnaje. Budeme moc rádi, když dorazíte.

 

Prosím potvrďte  na saidl.filip@seznam.cz, kdo se této akce zúčastní.

 

Napsat komentář

?