Bojovali jsme v Bratislavě

9.-11.3.2018 proběhl v Bratislavě mezinárodní turnaj Grand Prix Slovakia. Počet přihlášených závodníků překročil hranicí 1400 a k vidění byly výkony týmů z více než 26 států. Turnaj se tak řadí mezi nejlepší soutěže v Evropě.

 

 

Karate Tygr vyslal do boje 7 závodníků, medaili se nakonec vybojovat nepodařilo, i když někteří k ní měli velmi blízko.

Nejblíže byla Amálka Ondroušková. Po výhře nad maďarskou, slovenskou a českou závodnicí, prohrála až v semifinále a následně i zápas o bronz. 5.místo na turnaji takových rozměrů je velkým úspěchem.

Dalším, kdo se ve velké konkurenci dokázal prosadit byl Danek Vašek. Po výhře v úvodních kolech nad Slovákem a Chorvatem, prohrál s pozdějším finalistou. To mu zajistilo možnost boje v repasáži. Tam dokázal jeden zápas vyhrát, poté však přišla prohra a celkové 7.místo.

V druhém kole prohrála Lucka Petrušková, která v prvním porazila závodníci ze Slovenska. Naty Strnadová a Helča Hájková prohrály rovněž v druhém kole, potom co první měly free. V prvních kolech tentokrát skončili Alex Kozubal a Renda Pasker.

Na turnaji se o závodníky staral v roli coacha trenér Lukáš a Bára. Děkujeme všem za reprezentaci Karate Tygru a za odvahu startovat na tak velké akci.

Napsat komentář