Dva tituly Mistr ČR!

Všechno, nebo nic. Máme dva mistry české republiky za rok 2017, které se konalo v Karlových Varech !!!

 

Už jen dostat se na nominaci a fyzicky se zúčastnit Mistrovství České Republiky v karate WKF dnes není vůbec jednoduché, díky obrovské konkurenci nabité skvělými karatisty a v kategorii žactva toto platí dvojnásob. Našemu klubu se to podařilo ve skvělém počtu deseti závodníků a závodnic!!! Roční intenzivní práce se tedy zúročila a v podstatě se dostali do nominace a zúčastnili se tak MČR v Karlových Varech většina našich karateků, kteří si tento cíl stanovili na začátku roku a u kterých jsme předpokládali, že se tak stane.

Moc a z celého srdce děkujeme za vzornou reprezentaci klubu našim závodníkům a to jmenovitě: Nikole Chybíkové, Markovi Avramčevovi, Amálce Ondrouškové, Lucce Petruškové, Markovi Jalůvkovi, Lukášovi Dobrozemskému, Dankovi Gellérovi, Rendovi Paskerovi, Danymu Vaškovi a Alexu Kozubalovi, kdy v obrovské a kvalitní konkurenci vybojovali ZLATO Danek Vašek a Lukáš Dobrozemský v disciplíně kata.

Marek Avramčev a Nikola Chybíková bojovali již v sobotu v dorostenecké a juniorské kategori. I když se tentokrát na bednu nedostali, vůbec se za své výkony nemusí stydět a příště už to snad vyjde určitě.

Zejména dívky to tentokrát neměli vůbec jednoduché, protože kategorie starších žákyň je za poslední roky skutečně nesmírně kvalitně obsazena. Ovšem i tak se s tím holky poprali skvěle a probojovali se až do bojů o finálové pozice. Naše zlatá Amálka Ondroušková z minulého roku, postoupila právě tento rok do kategorie st. žákyň, kde se „otrkává“ teprve pár měsíců, ovšem podle výsledků a jejího přístupu se už těšíme, jak bude stát opět příští rok na „BEDNĚ“.

Platí to také o zbytku závodníků a zejména také o Alexu Kozubalovi, který mě za poslední měsíce stále více překvapuje a to, protože na sobě všichni skutečně svědomitě a tvrdě pracují a poslouchají trenéry.

Za co všem patří velký dík a obdiv. Velký dík patří také všem rodičům za prvotřídní podporu svých dětí a také za srdce, které necháváte našemu klubu a za to, jaká z nás Všech začíná být skvělá parta.

Lukáš Miklo

Napsat komentář