Dvakrát zlato, dvakrát stříbro a bronz z Polského Zawadzkie!

V sobotu 24.2.2018 se v polském městě Zawadzkie konal další ročník mezinárodního turnaje Rada Regentów. Karate Tygr vyslal do boje pouze čtyři závodníky. Lucka, Marek, Dany a Alex se rozhodně neztratili a ovládli své kategorie.

Nejvíce se dařilo našemu nejmenšímu. Marek Jalůvka vybojoval 1.místo v kata 8 let a ve straší kategorii do 9 let skončil jen těsně druhý!

Dvě medaile bral také Daniel Vašek. Poté co zvítězil v kategorii kata 13 let, dokázal vybojovat ještě bronz v kategorii kata 12 let. Dany startoval také v disciplíně kumite, kde skončil na 5.místě.

Stříbrnou medaili si z turnaje odvezla také Lucka Petrušková, která prohrála až ve finále v kategroii kata dívky 12 let.

Karate Tygr reprezentoval také Alex Kozubal, kterému se však tentokrát nepodařilo dosáhnout na medailovou příčku.