Z Wakizaši Cupu jsme přivezli medaile z kata i kumite!

V sobotu 24.3.2018 proběhl v Nymburku další ročník dobře obsazeného turnaje Wakizaši Cup. Na tento turnaj se sjelo téměř 300 závodníků z celé České republiky. Karate Tygr vyslal do boje 8 závodníků, kterým se podařilo vybojovat celkem 5 medailí!

 

Jediné zlato pro Karate Tygr získala Amálka Ondroušková, která vyhrála kategorii kata starší žákyně. Amálka nově nastoupila také v disciplíně kumite, kde se ji dařilo více než skvěle a přemožitelku našla až ve finále a nakonec získala krásnou stříbrnou medaili.

Dvě medaile si ze soutěže odvezl také Luky Dobrozemský, který v kategorii kata mladší žáci (7-9 let) hladce prošel až do finále, kde po výborném výkonu překvapivě prohrál a bral stříbro. V kumite po semifinálové prohře uspěl v repasáži a skončil na bronzové pozici.

Posledním medailistou dne byl Alex Kozubal, který se prosadil v nejpočetnější kategorii. Po těsné prohře v semifinále, vyhrál poslední zápas repasáže a bral bronz.

Další závodníkům se nepodařilo uspět. Ve druhém kole skončil Renda Pasker a Honza Najsar, který sbíral zkušenosti také v kategorii kumite. Přes první kola tentokrát neprošli Helča Hájková, Lucka Petrušková a Marek Jalůvka.

I v těžkých podmínkách podali naši závodníci skvělé výkony. Víme na čem pracovat dále a už teď se těšíme na další závody.

 

Napsat komentář