Páskování se blíží!

Konečně přišla dlouho očekávaná chvíle a ve středu 16.5.2018 proběhne na ZŠ Dětská od 16 do 18 hod. páskování! Zkoušky povede Lukáš Miklo, který je zkušebním komisařem pro Moravskoslezský kraj a jsou zpřístupněné pro rodiče, kteří se mohou dívat.

Aby byl karatista na páskování úspěšný musí zvládnout všechny techniky a postoje, které má umět pro svůj technický stupeň. Dále musí zacvičit bez chyby kata (sestavu) na svůj pás, vyšší kyu musí zvládnout i kumite. V příloze zasílám zkušební řád, kde jsou vypsané všechny techniky.

Každý, kdo jde na zkoušky musí mít zaplacený poplatek 300 kč (členská známka svazu), kdo jde na zkoušky poprvé musí v den zkoušek zaplatit 70kč za průkaz karate a donést 1 podepsanou pasovou fotografii. Dále je potřeba mít čisté bílé kimono a bílý pás.

V Porubě budeme ve středu 9.5.2018 dělat konečný seznam lidí z náborových skupin, kteří se zúčastní zkoušek na bílý pás.

 

PROSÍME VŠECHNY RODIČE A ČLENY KLUBU, KTERÝM PRAVIDELNĚ NECHODÍ EMAILY S ROZESÍLANÝMI INFORMACEMI O DĚNÍ V KLUBU, ABY KONTAKTOVALI SAIDL.FILIP@SEZNAM.CZ. BUDETE ZAŘAZENÍ DO DATABÁZE. 

Napsat komentář