3 zlaté medaile z Prahy!

V sobotu 13.5.2018 jsme se vydali do Prahy na 10.ročník Kesl Cupu. Nominačního turnaje na MČR, kde se sjelo více než 400 závodníků z celé ČR a nám se dařilo skvěle! Naši závodníci dokázali ovládnout celkem 3 kategorie, ve kterých vybojovali ZLATO a jeden bronz.

Výkony byly skvělé a úspěchy jsou o to cennější, že se závodníci museli vypořádat s těžkými podmínkami vydýchaného vzduchu, spousty lidí, zmenšených tatami a dlouhého čekání na své kategorie.

V kategorii kata starší žákyně nenašla přemožitelku a vyhrála zlato Amálka Ondroušková, které los přihrál hned v prvních dvou kolech těžké soupeřky.

Další, kdo se radoval ze zisku zlaté medaile a skalpu těžkých soupeřů byl Danek Vašek, který skvělými výkony vyhrál všechny své zápasy a bral zlato v kategorii kata starší žáci. Ve stejné kategorii sahal po medaili také Alex Kozubal, který se probojoval do 3.kola, kde však prohrál.

Poslední zlatou medaili přidal Lukáš Dobrozemský v disciplíně kumite mladší žáci. Luky bodoval také v kata mladší žáci, kde skončil bronzový. Luky dlouhodobě dokazuje, že je univerzální karatista a sbírá úspěchy v obou disciplínách.

Děkujeme všem, kteří reprezentovali karate tygr. Víme na čem pracovat a už se nemůžeme dočkat dalších závodů.