3 zlaté medaile z Prahy!

V sobotu 13.5.2018 jsme se vydali do Prahy na 10.ročník Kesl Cupu. Nominačního turnaje na MČR, kde se sjelo více než 400 závodníků z celé ČR a nám se dařilo skvěle! Naši závodníci dokázali ovládnout celkem 3 kategorie, ve kterých vybojovali ZLATO a jeden bronz. 
 

Výkony byly skvělé a úspěchy jsou o to cennější, že se závodníci museli vypořádat s těžkými podmínkami vydýchaného vzduchu, spousty lidí, zmenšených tatami a dlouhého čekání na své kategorie.
 
V kategorii kata starší žákyně nenašla přemožitelku a vyhrála zlato Amálka Ondroušková, které los přihrál hned v prvních dvou kolech těžké soupeřky.
 
Další, kdo se radoval ze zisku zlaté medaile a skalpu těžkých soupeřů byl Danek Vašek, který skvělými výkony vyhrál všechny své zápasy a bral zlato v kategorii kata starší žáci. Ve stejné kategorii sahal po medaili také Alex Kozubal, který se probojoval do 3.kola, kde však prohrál.
 
Poslední zlatou medaili přidal Lukáš Dobrozemský v disciplíně kumite mladší žáci. Luky bodoval také v kata mladší žáci, kde skončil bronzový. Luky dlouhodobě dokazuje, že je univerzální karatista a sbírá úspěchy v obou disciplínách.
 
Děkujeme všem, kteří reprezentovali karate tygr a městu Ostrava za finanční podporu tohoto výjezdu.
Výsledky:
1.místo Lukáš Dobrozemský – kata ml. žáci (7-9)
3.místo Lukáš Dobrozemský – kumite ml. žáci (7-9)
1.místo Amálie Ondroušková – kata st. žákyně
1.místo Daniel Vašek – kata st. žáci

Napsat komentář